Medžiagos

Virtuvės baldai gali būti pagaminti iš laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP), MDF, medžio masyvo, medžio lukšto, stiklo, metalo, akmo bei šių medžiagų derinių. Kiekviena medžiaga turi savo savybių ir privalumų. Baldai iš LMDP yra geras sprendimas, kai norima modernių virtuvės baldų. LMDP yra gaminama skirtingų gamintojų (austrų, italų, vokiečių, estų, čekų, lenkų), todėl didelis spalvų, raštų pasirinkimas. Taip pat skiriasi jų kainos – galima pagaminti ir ekonomiškus, ir prabangius virtuvės baldus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virtuvės baldų patogumą lemia ne tik teisingas išdėstymas, ergonomiški aukščiai, bet ir furnitūra. Furnitūra – tai stalčių bėgeliai, įvairūs lankstai, amortizatoriai, apšvietimas, rėmeliai, cargo sistemos, džiovyklės, įrankių dėklai, relingo sistemos, pakėlimo ir kiti mechanizmai. Kokybiška ir moderni furnitūra užtikrina, kad virtuvės baldai bus naudojami patogiai ir ilgai.

Labai svarbu virtuvės balduose tinkamai parinkti buitinę techniką. Ypač populiaru stalviršyje  integruojami  modernūs, ploni garų surinkėjai. Jie  yra nematomi, paspaudus jungiklį „išlenda“ iš stalviršio , kaitlentės šone,  o jų galingumas netgi pranašesnis už paprastus, montuojamus į spintelę. Virtuvės balduose  indaplovės valdymo pultas nematomas, integruotas durelėse. Esant galimybei, patogu orkaitę, kavos aparatą  integruoti  aukščiau, „akių lygyje“.